PERMANENTNÍ
MAKE-UP NENÁPADNĚ PODPOŘÍ PŘIROZENOU KRÁSU KAŽDÉ ŽENY

PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ

01.

Pudrové obočí

Technika pudrového obočí je velmi oblíbená díky jejímu přirozenému výsledku. Vlivem stínování bude vaše obočí působit jako právě domalované stínem či tužkou, a zároveň může skrýt případnou asymetrii mezi pravým a levým obočím. Prázdná místa mezi chloupky jsou vyplněna velkým množstvím mikroteček. Pudrové obočí se aplikuje do ztracena, aby nevznikaly nevzhledné ostré hrany. S ohledem na stav pleti klientky vydrží obočí 2 až 3 roky. Tato technika je vhodná pro všechny typy pleti s výjimkou osob s alopecií.

Female eyes closeup before and after eyebrows correction and dying. Female eyes closeup before and after eyebrows correction and dying.

02.

Hairstroke obočí

NOVINKA

Hairstroke obočí je autorská technika Veroniky Petrás. Jedná se o tu nejtěžší techniku na poli PMU. Její výsledky jsou velmi přirozené, a proto je vhodná právě pro ty ženy, kterým záleží na co nejpřirozenějším vzhledu jejich obočí. Jednotlivé vlásky se vytvářejí pomocí strojku, jehož tahy jdou stejným směrem jako je přirozený růst chloupků. Výsledkem může být jak velmi hustý, tak vzdušný vzhled obočí.

Tuto techniku lze využít v jakémkoliv věku se sušší, normální či smíšenou pletí. Není vhodná pro příliš mastnou či pórovitou pokožku. Hairstroke metoda je ideální variantou i pro klienty s alopecií či s menším množstvím vlastních nebo světlých chloupků.

PERMANENTNÍ MAKE-UPRTY

03.

Aquarell lips

Jemná technika stínování rtů, díky které rty budou působit plnější, lehce výraznější a hydratovanější. Barevným pigmentem stínujeme tak, abychom vytvořily přirozený výsledek bez jakýchkoliv ostrých kontur. Podbarvení rtů je ideálním řešením pro dámy ve vyšším věku, kdy rty ztrácí svůj přirozený pigment, anebo se rtěnka rozpíjí do jemných vrásek na rtech. Díky této technice lze upravit lehkou asymetrii či zakrýt jizvičky a podobně.

04.

Nude lips

Velmi přirozená technika stínování rtů, která dokáže doladit mírnou asymetrii a imituje nude odstíny rtěnek. Přizpůsobuje se přirozenému pigmentu klientky, a je určena především těm, které mají své rty světlé a mdlé barvy.

Closeup of female lips after permanent makeup lip blushing procedure Closeup of female lips after permanent makeup lip blushing procedure
Collage with photos of young woman before and after getting permanent eyeliner makeup, closeup. Banner design Collage with photos of young woman before and after getting permanent eyeliner makeup, closeup. Banner design

PERMANENTNÍ MAKE-UPOČNÍ LINKA

05.

Classic Eyeliner

Úprava očních linek je velmi často vyhledávanou formou PMU, jelikož linka dává vyniknout očím jako takovým. Linka vede v linii řas, nevyčnívá z ní a působí velmi přirozeně. Tato metoda je vhodná pro klientky v jakémkoliv věku.

06.

Smokey Eyes
(Stínovaná oční linka)

Autorská technika chráněná ochrannou známkou Veroniky Fleišer. Jde o metodu stínované oční linky, která vede taktéž po linii řas. Jedná se o vhodnou variantu i pro starší klientky, jejichž víčka již padají. Stínovaná linka se předkresluje, aby klientka viděla její reálnou podobu po zahojení. Aplikují se jemné odstíny hnědých barev, které mají trvanlivost přibližně 4 roky.

Techniku Smokey Eyes netetujeme na příliš kapilární pleť.

ODSTRANĚNÍMAKE-UPU

07.

Removal

Revolučními metodami lze účinně odstranit nepovedený permanentní make up a to zejména obočí a rtů. Po ošetření obočí prosím berte v potaz možné otoky očí.

CERTIFIKACE

Naši práci děláme kvalitně a zodpovědně, snažíme se sledovat
aktuální trendy a neustále se vzdělávat.

ŘEKLI O NÁS

Velmi příjemné prostředí, usměvavý přístup a skvělé služby. Vždy se těším.
J. Machová
Doporučuji všemi deseti. Mám na sobě snad vše, co jde a neměnila bych. Děkuji za vše.
V. Mudrochová
Jednoznačně doporučuji. Za mě úplně skvělé. Krásné prostředí a šikovná slečna k tomu.
A. Tomešová