Odstranění (removal) permanentního make-upu

Revolučními metodami lze účinně odstranit nepovedený permanentní make up a to zejména obočí a rtů. Po ošetření obočí prosím berte v potaz možné otoky očí.

Pro kompletní odstranění je potřeba 1-5 ošetření, ve výjimečných případech i více. Odstranění PMU je dlouhodobý proces, který se odvíjí od množství použitých vrstech, typu použitého pigmentu, hloubce aplikace atd.

Touto metodou lze odstranit i klasické tetování, u kterého bývá potřeba 2-10 ošetření v závislosti na rozsahu a hloubce barvy. K odstranění PMU je nutné si domluvit konzultaci k předběžnému stanovení počtu ošetření. Během osobní konzultaci Vám doporučím nejvhodnější metodu v závislosti na stavu kůže, stáří a celkového vzhledu starého PMU. Během procesu odstraňování je neodmyslitelnou nutností vyhýbání se opalování.

Jak probíhá samotný zákrok

Permanentní make-up

Celá aplikace trvá přibližně 2,5 hodiny. Před samotným zákrokem proběhne konzultace, při které vám bude předkreslen tvar a následně nanesen anestetický krém. Společně se domluvíme na nejvhodnějším odstínu barvy a poté již přejdeme k samotnému tetování. Po zákroku spolu probereme domácí péči, sebou domů dostanete aftercare krém pro péči po tetování. Závěrem se domluvíme na termínu korekce.

Nemoci

  • nemoc / horečnaté stavy / akutní onemocnění / cukrovka / kardiostimulátor / srdeční choroby / cévní choroby / snížena srážlivost krve / snížena imunita / užívání antibiotik / léků na ředění krve / psychické onemocnění či celková psychická nepohoda či úzkost

Onemocnění kůže:

  • kožní nemoc / dermatitida / vyrážka / epilepsie / HIV / rakovina / alergie na známou látku / těhotenství (relativní kontraindikace) / BB Glow – lze provést PMU po 6 týdnech od provedení aplikace / mastná pleť / příliš kapilární pleť