DOPŘEJTE SVÉMU TĚLUZASLOUŽENÝ ODPOČINEK

Ponořte se do světa uvolňujících doteků a harmonie

MADEROTERAPIE

Masážní technika původem z Kolumbie, je velmi oblíbenou procedurou posledních let. Specificky vyrobené dřevěné pomůcky mají různé velikosti a tvary pro konkrétní oblast těla. Jedná se o 100 % přírodní, neinvazivní metodu pro ženy všech věkových kategorií. Účinky maderoterapie jsou směřovány především k redukci celulitidy, celkového objemu, ke tvarování postavy, a také jako prevence onemocnění spojených s obezitou. Dalšími efekty jsou pročištění lymfatického systému, lepší cirkulace krve, tónování a napínání pokožky a mnoho dalších. Maderoterapií se lze zaměřit na nohy, hýždě, břicho, ruce či záda.
 • Trombóza, celkové otoky, léky na ředění krve – např. Warfarin, hypertenze – vysoký tlak – vhodná konzultace s lékařem, příznaky renálního (ledvinového) onemocnění, srdeční onemocnění, těhotenství, kojení.
 • Dermatitida, popáleniny, kožní onemocnění a citlivost (mohou se objevit modřinky), křečové žíly.

Léky na žíly DETRALEX nebo nízký tlak nevadí.

Brazilská maderoterapie

Brazilská maderoterapie funguje na principu střídání vysokého a nízkého tlaku pomocí vakua. Ošetření kombinuje podtlakovou a lymfodrenážní terapii dřevěných zvonů, díky čemuž působí na mnohem hlubší úrovni. Jedná se o velmi účinný způsob tvarování těla bez poškození pokožky nebo tkáně. Pomáhá s odbouráním tukových buňek, napomáhá lymfatickému systému, zlepšuje zdraví facií, podporuje krevní oběh a zvyšuje tok živin a kyslíku do těla.

Maderoterapie pleti

Pleťová maderoterapie je účinným pomocníkem ke konturování obličeje, odstranění dvojité brady, snížení hloubky vrásek a zjemnění pokožky. Tato masáž zpomaluje stárnutí pleti, pomáhá její regeneraci a okamžitě vyhlazuje mimické vrásky. Jedná se o 100% přírodní způsob využívající speciálně navržené dřevěné válečky stimulují produkci elastinu a kolagenu, zlepšují krevní oběh, odstraňují nežádoucí tuk a tak zpevňují a tonizují pokožku, tvarují obličej a také krk.
 • hnisavých onemocnění na kůži obličeje
 • zánětlivých onemocnění v oblasti hlavy (záněty uší, očí, zubů, koutky rtů,…)
 • bolestivých zánětů obličejových nervů
 • podrážděné pokožky nadměrným opalováním
 • lifting obličeje je zbytečný u mladých dívek

Nejméně 2 měsíce odstup po botoxových injekcích.

90_optimized

Pokud chcete dosáhnout co nejlepšího a dlouhodobého výsledku maderoterapie je důležité:

absolvovat alespoň 10 procedur
0
vypít minimálně 1,5 l vody denně
0
věnovat se alespoň 3× týdně fyzické aktivitě
0

MASÁŽE

V našem salonu si můžete dopřát masáž různých částí těla. Po pracovním dni v kanceláři záda a šíje jistě ocení speciální péči. Po sportovním výkonu, výletu nebo aktivní dovolené se lze zaměřit na dolní končetiny. Po celém dni nošení vaší ratolesti nebo jakýchkoliv těžkých věcí vám určitě prospěje masáž horních končetin. Pro lepší náladu, úlevu při bolesti hlavy nebo pro prevenci dvojité brady či kruhů pod očima vyzkoušejte masáž obličeje. Oblíbenou formou masáže je také maderoterapie. Technika, která je díky různým dřevěným pomůckám velmi efektivní při redukci celulitidy či pro celkové tvarování postavy.
 • na masáž nechoďte ani hladoví ani přejedení
 • zbytek dne po masáži se vyhněte velké fyzické námaze
 • dodržujte pitný režim kvůli správné hydrataci
 • masáž je vhodné provádět jednou za dva až tři týdny z důvodu uvolnění svalstva, prokrvení pokožky což vede k obnovení a udržení její elasticity, nebo také jako prevence proti bolesti (u každého klienta je to individuální)
Celková 
 • dočasná – horečka, akutní stavy, infekční onemocnění, po extrémní námaze – vyčerpání, kožní choroby

 • trvalá – vážná onemocnění, hemofilie – srážlivost krve, výslovný zákaz lékaře, nádorová, hnisavá nebo krvácivá onemocnění, pokročilé stadium aterosklerózy a osteoporózy, leukemie
Částečná
 • dočasná – postižená nebo zraněná místa na těle – čerstvé rány, plísně, modřiny, gravidita, záněty šlach a žil, zlomeniny

 • trvalá – krajina štítné žlázy, mízní uzliny, erotogenní zóny, křečové žíly, pigmentová znaménka, podkolení a loketní jamky

CERTIFIKACE

Naší práci děláme kvalitně a zodpovědně, snažíme se sledovat
aktuální trendy a neustále se vzdělávat.
ŘEKLI O NÁS

Chodím k p. Kristýnce na maderoterapii a jsem velice spokojená, jak s přístupem, tak s maderoterapií, která moje tělo dává pěkně dohromady! Mívám bolesti nohou, kolen, nohy mně natýkají a od té doby, co chodím k p. Kristýnce, tak se moje problémy o hodně zlepšily a ještě jako bonus mám snížení celulitidy, jemnou kůži a ještě se cítím jak znovuzrozená. Všem doporučuji.
J. Malochová
Maderoterapie je pro mě především relax! Masáž dřevěnými válečky miluju. K výsledkům, které slibuje, jsem upřímně byla dost skeptická. Proto pro mě bylo po pár návštěvách úplným překvapením, že jsem měla tendenci neustále kontrolovat hebkost pokožky na nohách. To zpevnění kůže, kterého se díky práci masérky docílilo, bylo znatelné a mne přidalo skvělý pocit a konečně jsem v létě neměla strach ukazovat nožky, děkuju.
Z. Tomešová
Prožila jsem maderky dvě, každou od jiné masérky. A musím říct zcela s čistou hlavou, že maderka od Kristýnky mi sedla mnohem lépe. Líbilo se mi, jak mě před samotnou masáží informovala, co bude následovat a proč (...). Kristýnky příjemný přístup k lidem a hlavně super odvedená práce je balzám na duši i zadek. A je to také odměna, kterou by si každá žena neměla bát dopřát. Já se určitě budu pokaždé moc ráda vracet.
B. Lojdová